Vejetaryen Beslenme Paketi

    Paylaş

418,00 TL

Vejetaryen beslenme paketinde hayvansal ürünlerin içermediği, vücuttan toksinlerin uzaklaştırılması için planlanan beslenme yöntemidir.

Sabah

Orman Meyveli Yulaf Kasesi

Ara Öğün

Bademli Meyve Salatası

Öğle

Fırında Kabak Napoliten Sos ile..

Ara Öğün

Şekersiz Fıstık Ezmesi Topları & Filtre Kahve

Akşam

Sebze Çorbası & Pestolu Kurubaklagil Tabağı

Paket Sayısı:

Paketimizin Amacı : Vejetaryen beslenme paketinde hayvansal ürünlerin içermediği, vücuttan toksinlerin uzaklaştırılması için planlanan beslenme yöntemidir.

Paketimizin İçeriği : Sebzeler, meyveler, yemişler, kurubaklagiller, tahıllar, süt ve süt ürünleri bulunmaktadır. Kişiye özel ayarlanabilmekle birlikte 3 ana 2 ara öğün olarak planlanmıştır.

Uzman diyetisyen ve Şef kadromuz ile tekrar etmeyen yemeklerin içerdiği sağlıklı öğünler ile şimdi Vejetaryen Beslenme Paketi zamanı!

Kalori ihtiyacınıza uygun paket ile sağlıklı beslenmeye birlikte başlayalım!

Teslimat günleri:  Haftanın her günü (pazar günleri de dahil) teslimatlarımız bulunmaktadır.

Teslimat saatleri: Sabah 06:00-09:30 aralığındadır. Lütfen bu saat aralığında bulunabileceğiniz bir adrese sipariş veriniz. Teslimat saatleri trafik yoğunluğuna ve operasyona göre  + – 30 dk oynayabilmektedir.

Teslimat bölgeleri: İstanbul Avrupa Yakası - Anadolu Yakasına teslimatlarımız gerçekleştirilir.

Ücretsiz teslimat: Her sabah adresinize teslim edilen paketleriniz için(yukarıdaki bölgeler dışında) ayrıca teslimat ücreti talep edilmez.

Gün atlatma: Paket istemediğiniz günlerde 48 saat önceden bildirmeniz yeterlidir.

Paket dondurma ve devir: İstediğiniz zaman paketinizi dondurabilir, 6 ay içerisinde tekrar kullanabilir veya başka birine devredebilirsiniz.

WHATSAPP