Vegan Detoks Paketi

    Paylaş

600,00 TL

Vegan detoks paketinde hayvansal ürünlerin içermediği, vücuttan toksinlerin uzaklaştırılması için planlanan detoks yöntemidir.

Sabah

Vegan Peynirli Kahvaltı Salatası

Ara Öğün

Green Boost

Öğle

Kabak Çekirdekli Yeşil Salata

Ara Öğün

Alkali Su

Akşam

Red Boost

Paket Sayısı:

Paketimizin Amacı : Yoğun çalışma ve düzensiz beslenme ile oluşan detoksifikasyon vücuttaki toksik ve zararlı maddelerden arınmak için kısa süreli uygulamalardır.

Paket sağlıklı beslenme çerçevesinde oluşturulmaktadır. Hem Vegan hem de kısa sürede fazla kilolarından kurtulmak isteyen bireyler için uygundur.

Paketimizin İçeriği : 3 ana 2 ara öğün olarak planlanmıştır.

Uzman diyetisyen ve Şef kadromuz ile tekrar etmeyen yemeklerin içerdiği sağlıklı öğünler ile şimdi Vegan Detoks Paketi zamanı!

Kalori ihtiyacınıza uygun paket ile sağlıklı beslenmeye birlikte başlayalım!

Teslimat günleri:  Haftanın her günü (pazar günleri de dahil) teslimatlarımız bulunmaktadır.

Teslimat saatleri: Sabah 06:00-09:30 aralığındadır. Lütfen bu saat aralığında bulunabileceğiniz bir adrese sipariş veriniz. Teslimat saatleri trafik yoğunluğuna ve operasyona göre  + – 30 dk oynayabilmektedir.

Teslimat bölgeleri: İstanbul Avrupa Yakası - Anadolu Yakasına teslimatlarımız gerçekleştirilir.

Ücretsiz teslimat: Her sabah adresinize teslim edilen paketleriniz için(yukarıdaki bölgeler dışında) ayrıca teslimat ücreti talep edilmez.

Gün atlatma: Paket istemediğiniz günlerde 48 saat önceden bildirmeniz yeterlidir.

Paket dondurma ve devir: İstediğiniz zaman paketinizi dondurabilir, 6 ay içerisinde tekrar kullanabilir veya başka birine devredebilirsiniz.

WHATSAPP