Kişiye Özel Online Diyet

    Paylaş

1.180,00 TL

Dünyanın neresinde olursanız olun Justhealthytr diyetisyenleri tamamen size özel beslenme programı oluşturup birebir takip ve motivasyon ile hedefinize ulaşma yolunda her zaman sizlerle...
Görüşme:

Yoğun çalışma temposunda diyetisyene gitme zorunluluğu olmadan, online olarak Uzman diyetisyen kadromuz ile sağlıklı beslenmek ve hedefinize ulaşmak artık çok kolay.

 

Peki süreç bizimle birlikte nasıl ilerliyor?

Web sitemize üye olup Online Diyet Hizmetini satın aldınız.

Mac ve Macfit kulüplerinde ücretsiz olarak analiz ölçümlerinizi yaptırarak bizimle paylaşıyorsunuz.

Sürece başladığınız andan itibaren bünyemizdeki 20 kişilik uzman diyetisyen kadromuzdan sizin adınıza bir diyetisyen ataması gerçekleşiyor. Tamamen size özel hizmet sağlayacak olan diyetisyenimiz ile sizi buluşturup sürecin sağlıklı şekilde ilerlemesine öncülük ediyoruz.

Diyetisyenimiz size en kısa sürede ulaşarak gerekli anamnez bilgilerinizi not alır ve sizin beslenme rutininizi analiz etmeye başlar.. Hedefiniz her neyse ve neleri merak ediyorsanız paylaşabilir ve anında sorularınızın cevabına ulaşabilirsiniz.

Online Diyet kontrollerimiz haftada 1 ortalama 25-30 dakika sürecek şekilde tamamen sizin tercih seçeneğine bağlı olarak mail/ görüntülü/ whatsapp kanallarından biri üzerinden gerçekleşiyor. Görüşmelerde haftalık durum analizi, tartı kontrolü ve yeni liste paylaşımı olarak planlanıyor.

Online diyet süreci boyunca size özel atanan diyetisyenimize 7/24 soru sorabilme ve menü üzerinden sohbet etme imkanına sahip olacaksınız.

WHATSAPP