Kişiye Özel VİP Paket

    Paylaş

720,00 TL

Yemediğiniz, sevmediğiniz ve/veya alerjiniz olan ürünlerin size gönderilmesini istemiyorsanız yada herhangi bir rahatsızlığınızdan dolayı kan testi sonuçlarınıza göre tamamen size özel üretim yapılmasını talep ediyorsanız
Yemediğiniz sevmediğiniz ürünler programınızdan elimine edilerek ya da kan tahlil ve sağlık durumunuza göre size özel olarak oluşturulmaktadır.
Paket Sayısı:

Paketimizin Amacı : Yemediğiniz, sevmediğiniz ve alerjiniz olan ürünlerin size gönderilmesini istemiyorsanız yada herhangi bir rahatsızlığınızdan dolayı kan testi sonuçlarınıza göre tamamen size özel üretim yapılasını talep ediyorsanız bu paketi seçebilirsiniz.

Kalori ihtiyacınız Sipariş formuna girdiğiniz boy, kilo, yaş, cinsiyet gibi kriterlere göre belirlenir (Kalori miktarını siz seçmek isterseniz notlar bölümüne 1100/1300/1500 kcal den birini seçerek belirtebilirsiniz.

Paketimizin İçeriği : 3 ana 2 ara öğün yiyecek ve içeceklerden oluşmaktadır. 

Kan testi sonuçlarına göre üretim: Herhangi bir rahatsızlığınızdan dolayı kan testi sonuçlarınıza göre tamamen size özel üretim yapılmasını talep ediyorsanız sonuçlarınızı siparişinizi tamamladıktan sonra info@justhealthytr.com mail adresimize gönderebilirsiniz.

Sevmediğim-yemediğim ürünler var (intolerans) : Yemediğiniz, sevmediğiniz ve/ya alerjiniz olan gönderilmesini istemediğiniz ürünler varsa ödeme sayfasına sipariş notları kısmında belirtebilir veya siparişinizi tamamladıktan sonra info@justhealthytr.com mail adresimize gönderebilirsiniz. (Seçebileceğiniz 5 ürün ile sınırlıdır.)

Diğer Ayrıcalıklarınız:

Yaşam Koçluğu 

Günlük Kilo Takibi

Psikolojik Destek

Diyetisyen Desteği 

7/24 Telefon / SMS / Whatsapp Desteği 

Teslimat günleri:  Haftanın her günü (pazar günleri de dahil) teslimatlarımız bulunmaktadır.

Teslimat saatleri: Sabah 06:00-09:30 aralığındadır. Lütfen bu saat aralığında bulunabileceğiniz bir adrese sipariş veriniz. Teslimat saatleri trafik yoğunluğuna ve operasyona göre  + – 30 dk oynayabilmektedir.

Teslimat bölgeleri: İstanbul Avrupa Yakası - Anadolu Yakasına teslimatlarımız gerçekleştirilir.

Ücretsiz teslimat: Her sabah adresinize teslim edilen paketleriniz için(yukarıdaki bölgeler dışında) ayrıca teslimat ücreti talep edilmez.

Gün atlatma: Paket istemediğiniz günlerde 48 saat önceden bildirmeniz yeterlidir.

Paket dondurma ve devir: İstediğiniz zaman paketinizi dondurabilir, 6 ay içerisinde tekrar kullanabilir veya başka birine devredebilirsiniz.

WHATSAPP